Lampy LABRA - produkty z duszą i charakterem.

Lampy LABRA - produkty z duszą i charakterem.

LABRA to dynamiczna polska marka oświetleniowa z małopolski. W ofercie prezentujemy nowoczesne lampy, które idealnie wpisują się w stylistykę minimalistycznych wystrojów wnętrz. Asortyment obejmuję ponad 1000 produktów. Modele lamp LABRA wykończone są standardowo w trzech wersjach kolorystycznych : biały, czarny, aluminium oraz na życzenie klienta prawie każdy kolor z palety RAL.

LABRA to marka stworzona dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, a różnorodność asortymentu pozwala nam na urządzanie wnętrz zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

W ofercie LABRA występują  systemy profili typu „YON” natynkowych, zwieszanych, wpuszczanych lub montowanych do ściany, w gotowych odcinkach: 600mm,900mm,1200mm,1500mm lub maksymalna długość profilu w jednym odcinku do 2500mm!Profile wyposażone mogą być w moduły świetlówkowe T5 lub moduły LED. Na specjalne życzenie klienta profile mogą być wyposażone w opcję ściemniania w technologii switchDIM/DALI. Nowoczesne moduły LED występują w barwie 3000K ciepło-białej lub 4000K,czyli neutralnej białej.

Lampy LABRA - oświetlenie domowe i profesjonalne

Marka LABRA posiada również bogatą ofertę opraw oświetlenia wpuszczanego, natynkowego, reflektorów, lamp zwieszanych, kinkietów oraz wspominanych profili/systemów.

Najnowsza kolekcja Edge.LED to lampy ekologiczne cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów na zintegrowane moduły LED produkcji amerykańskiej firmy CREE. Wyposażone również w wersję chromowaną. Wszystkie moduły Edge.LED są wymienne – zatem nie ma potrzeby stosowania do ich wymiany specjalnych narzędzi! Dzięki zaawansowanej technologii zdecydowaną większość popularnych na rynku oświetleniowym źródeł światła halogenowych tzw.QR111 możemy zastąpić wersją edge.LED!

Lampa LABRA z najnowszej kolekcji Edge.LED

Szczególną popularnością cieszy się również kolekcja lamp WAVE MAX tworzona z najwyższą dbałością o jakość i wyjątkowy design, co prezentujemy na poniższychzdjęciach.

Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX
Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX
Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX

Na specjalne życzenie naszych klientów pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, dobieramy długość, moduły LED profili oświetleniowych oraz dobieramy źródła światła. O szczegóły pytaj pod adresem: biuro@swiatloilampy.eu

Komentarze

    Dodaj komentarz