Najlepsze oświetlanie i iluminacje budynków LED!

Jesteśmy Krakowską firmą zajmującą się profesjonalnym oświetlaniem budynków opartym głównie na technologiach typu LED. Jest to bardzo nowoczesny i wydajny sposób oświetlania – zwłaszcza z zewnątrz budynków – ze względu na niską ilość poboru prądu w stosunku do emitowanego światła. Technologia ta daje również spore możliwości w kwestii wyboru odpowiedniej barwy oraz rodzaju światła, a także oczywiście mocy. Z pomocą lamp LEDowych możemy zatem zaaranżować oświetlenie dokładnie pod nasze potrzeby, wymagania i styl oraz klimat budynku, który chcemy oświetlić.

Światło i lampy zewnętrzne LED – najlepsze reflektory i naświetlacze w Krakowie!

Oświetlenie tego typu to w dzisiejszych czasach najbardziej wydajne ekonomicznie rozwiązanie, które jednocześnie zapewnia ciekawą barwę światła i – w zależności od preferencji – bardziej skupioną wiązkę. Możemy dostosować reflektor idealnie do naszych potrzeb, aby oświetlić potrzebny punkt dokładnie w taki sposób, jaki chcemy. Nowoczesne naświetlacze zewnętrzne tworzone są w różnych konfiguracjach tak, aby nie tylko rozjaśnić elewację budynku, ale także, by zapewnić oryginalny i bardzo przykuwający wzrok efekt.

W naszej ofercie posiadamy wiele zróżnicowanych modeli lamp zewnętrznych, które uświetnią każdy rodzaj budynku. Niezależnie czy jest to nowoczesny obiekt czy stara kamienica, odpowiednio dobrany reflektor uwydatni jej najlepsze cechy konstrukcji oraz kształtu tak, że będzie wyglądała o wiele bardziej spektakularnie. Ciekawe aranżacje, jakie można wykonać przy pomocy tego rodzaju lamp LEDowych oraz praktycznie nieskończona ilość kombinacji poprzez szeroki wybór różnych modeli reflektorów sprawiają, że warto oświetlić budynki, zwłaszcza te, które są reprezentatywne i znajdują się w bardziej uczęszczanych miejscach, np. w centrum. Tego rodzaju oświetlenie oczywiście świetnie sprawdzi się również w przypadku zwykłych domów i budynków mieszkalnych na obrzeżach zapewniając również większe bezpieczeństwo. Na pewno zrobi olbrzymie wrażenie na wszystkich odwiedzających gościach. Technologia LED stała się ostatnimi czasy dużo tańsza, wobec czego możemy Państwu zaoferować najlepszej jakości naświetlacze w konkurencyjnych cenach.

Stylowe światło punktowe i powierzchniowe

Elewacje możemy oświetlać na kilka różnych, oryginalnych sposobów. Dwa najpopularniejsze z nich to właśnie oświetlanie punktowe typu 'spotlight' oraz naświetlanie powierzchni. Zależnie od tego, jaki efekt chcemy końcowo uzyskać, zastosujemy odpowiedni rodzaj reflektora. Jeśli pragniemy dodać naszemu obiektowi uroku, zwracając uwagę na detale w stylu wąskich kolumienek czy okiennic, na pewno lepszym rozwiązaniem będzie światło punktowe, które może wspaniale uwydatnić tego rodzaju szczegóły. Jeśli natomiast na naszej ścianie posiadamy efektowny mural, lub ogólnie cała elewacja jest wykończona w ciekawy, warty zaprezentowania i wyeksponowania sposób, lub też pokryta efektownym urzeźbieniem powierzchni, odpowiednim wyborem może okazać się światło powierzchniowe, które perfekcyjne oświetli powierzchnię ukazując jej walory. Dobrym i często stosowanym rozwiązaniem jest również hybryda – czyli połączenie obu rodzajów światła. Reflektor oświetlający całą powierzchnię z odległości kilku, lub kilkunastu metrów sprawiając, że jest ona dużo lepiej widoczna, w połączeniu z delikatnymi akcenty w postaci światełek punktowych, zwracających uwagę na szczegóły budowy i detale konstrukcyjne.

Niezależnie od końcowej decyzji i wyboru idealnego oświetlenia, zachęcamy do przeglądnięcia oferty najlepszych na rynku reflektorów w naszym sklepie, które świetnie sprawdzą się w wielu różnych aranżacjach. Służymy również profesjonalnym doradztwem co do wyboru idealnego naświetlacza dla Państwa budynku. Zachęcamy do kontaktu i zakupu najwyższej jakości lamp, które dodadzą uroku każdemu obiektowi!

Iluminacje budynków Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 1 590,00 zł

    Projektor na źródła LED 78W do użytku wewnętrznego i zewnętrznego: - Korpus z odlewu aluminiowego, malowanego proszkowo po powierzchniowej obróbce chemicznej - Wersje z LED 3000 K i 5000 K są dostępne na zamówienie - optyka wąskostrumieniowa - Barwa światła 4000K - Strumień świetlny - emisja nominalna 11116lm - Strumień świetlny - emisja realna 8854lm

    1 590,00 zł
  • 1 890,00 zł

    Projektor na źródła LED 105W do użytku wewnętrznego i zewnętrznego: - Korpus z odlewu aluminiowego, malowanego proszkowo po powierzchniowej obróbce chemicznej - Wersje z LED 3000 K i 5000 K są dostępne na zamówienie - optyka wąskostrumieniowa - Barwa światła 4000K - Strumień świetlny - emisja nominalna 14552lm - Strumień świetlny - emisja realna 10990lm

    1 890,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów