Lampy wpuszczane 

Jest 60 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów

Odpowiednie rozplanowanie oświetlenia w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej ma bardzo duże znaczenie, przejawiające się na wielu płaszczyznach. Lampy umieszczone w sposób zaplanowany w różnych punktach danej przestrzeni pozwalają ją nie tylko doświetlić, ułatwiając codzienne funkcjonowanie i wykonywanie różnorodnych czynności. Umożliwiają także podzielenie wnętrza na strefy czy swobodne zmienianie nastroju, w zależności od bieżących potrzeb.

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej klasy oświetlenie różnego typu, w tym wpuszczane lampy sufitowe. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu oraz ofertą profesjonalnych usług z zakresu projektowania i doboru oświetlenia do konkretnej przestrzeni.

Czym charakteryzują się lampy wpuszczane w sufit?

Ten typ oświetlenia, w przeciwieństwie do lamp podwieszanych, montowany jest bezpośrednio w suficie, a ściślej – w specjalnie przygotowanym w tym celu otworze. Oprawy tego typu tworzą z powierzchnią sufitu spójną całość. Zastosowanie wpuszczanych lamp typu LED lub klasycznych pozwala uzyskać schludną, minimalistyczną przestrzeń, pozbawioną rzucających się w oczy żyrandoli. Montaż opraw bezpośrednio w otworach sufitowych pozwala także zyskać dodatkową przestrzeń pod względem wizualnym – lampy wpuszczane w mniejszych stopniu ingerują w nią, tworząc wrażenie przejrzystość i lekkości.

Lampy sufitowe wpuszczane do specjalnie przygotowanych otworów zwykle montowane są w przemyślanych zespołach. Umożliwia to dzielnie pomieszczenia na strefy za pomocą regulacji intensywności oświetlenia, a także dowolne zmienianie panującego w nim nastroju – inną atmosferę osiągnie się, zapalając kilka rozproszonych, delikatnych punktów, inną – włączając je z określonej strony pokoju. Możliwości w tej kwestii są niemal nieograniczone.

Wysokiej klasy oświetlenie od czołowych producentów

Po wpuszczane lampy sufitowe sięgają zarówno osoby urządzające domowe wnętrze, jak i odpowiedzialne za wystrój i wykończenie biur, hoteli czy obiektów użyteczności publicznej. Niezależnie od docelowego zastosowania opraw, naszym klientom zależy przede wszystkim na jakości, stąd – wychodząc im naprzeciw – w asortymencie zgromadziliśmy produkty cenionych marek.

W ofercie sklepu Lampy i Światło znaleźć można lampy wpuszczane Mistic Lighting, Labra, Chors czy Oxyled. Wszystkie propozycje charakteryzuje najwyższa jakość oraz oryginalny design. Wśród propozycji czołowych producentów dostępne są oprawy kwadratowe, okrągłe oraz prostokątne. Wybierać można wśród modeli białych, czarnych oraz utrzymanych w oryginalnych barwach, np. złotej. Poszczególne lampy różnią się od siebie także tonacją światła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją każdej z nich, po kliknięciu w opis produktu.

Dla usprawnienia poszukiwań podzieliliśmy asortyment na trzy podkategorie – lampy wpuszczane LED, schodowe i zwykłe. Jesteśmy przekonani, ze szeroki wybór oświetlenia pozwoli wybrać oprawy spełniające wymagania konkretnej przestrzeni oraz odpowiadające indywidualnym gustom.

Światło i Lampy – obsługa na najwyższym poziomie

Nasza firma powstała z chęci dostarczania klientom oświetlenia wysokiej klasy. W sklepie znaleźć można rozbudowany asortyment opraw różnego typu, w tym praktyczne i wysoce estetyczne wpuszczane lampy LED. Poza produktami od najlepszych producentów oferujemy naszym klientom możliwość dobrania pełnego oświetlenia do urządzanej właśnie przestrzeni. Korzystając z gruntownej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia przygotowujemy projekty, obejmujące rozkład punktów świetlnych w danym pomieszczeniu oraz wykonujemy wstępne wizualizacje. Na życzenie osób zamawiających świadczymy także usługę montażu lamp. Współpracujemy z architektami wnętrz, dlatego nasze realizacje cechuje nie tylko profesjonalizm i jakość, ale także efektowny wygląd. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta i charakteru przestrzeni.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem wysokiej klasy lamp wpuszczanych Labra, Chors, Oxyled oraz Mistic Lighting. W przypadku pytań i wątpliwości gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w projekcie kompleksowego oświetlenia wnętrza.