HALO Design

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Produkty Halo Design


Światło wpływa, jak wygląda wszystko wokół nas, działając na nasz nastrój i stan umysłu. Wierzymy, że pozytywne i przytulne otoczenie wymaga odpowiedniego oświetlenia, aby ludzie czuli się bezpiecznie. Dzisiejsza technologia umożliwia na dostarczanie specjalnie zaprojektowanego i szczególnie efektywnego światła, które może spotęgować nasze emocje. Lampy muszą zatem być zarówno zaawansowane technicznie, jak i funkcjonalnie, aby mogły być organicznie zintegrowane ze środowiskiem, w którym możemy czuć się jak w domu.


Nasze wartości Halo Design


Duńska tożsamość Firma Halo Design została założona w Kopenhadze w 1994 roku przez duńskiego przedsiębiorcę Michaela Waltersdorffa. Pod przywództwem założyciela Halo Design rozwinęło się w jednego z największych prywatnych duńskich graczy w branży oświetleniowej.


 Lampy Skandynawskie Halo Design


Nordycki design, wierzymy, że odkrywając korzenie Skandynawii, a także stale patrząc na rozwijający się język projektowania Halo Design, będziemy w stanie zachować nasze szczególne cechy i charakterystyczny wyraz na rynku światowym.


 Lampy Halo Design


Funkcjonalność Chcemy, aby nasze produkty firmy Halo Design były w stanie sprostać codziennym wyzwaniom. Dlatego postaramy się pokazywać innowacyjne i oryginalne rozwiązania, które mogą poprawić inspiracje użytkownika.


 Duński producent Halo Desing dąży aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. 


Dobry projekt to równowaga między wyjątkowym doświadczeniem a atrakcyjną ceną. Zawsze starając się do opracowania innowacyjnych rozwiązań, które łączą w sobie estetykę i jakość.