Nordlux

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 118 elementów

Nordlux do producent który otrzymał  7 międzynarodowych nagród za wzornictwo


Przedstawiamy duńskiego  producenta oświetlenia Nordlux który w  ostatnich latach pracował z dużym naciskiem na innowacyjny i uwodzicielski design w atrakcyjnych cenach.  Firma, która w tym roku obchodzić swoje 40-lecie, i ma swoje dalsze ambicje projektowe.


„W 2014 roku firma stworzyła  markę projektową pod szyldem Nordlux - Design For The People. Zwiększając nacisk na innowacje, nawiązując współpracę z doskonałymi duńskimi projektantami i zmieniając nasze koncepcje wizualne, dzięki Design For The People dotarliśmy do dużej i bardzo świadomej designu grupy docelowej - ale wciąż za cenę, na którą większość ludzi może sobie pozwolić . Fakt, że zdobyliśmy 7 międzynarodowych nagród projektowych, takich jak Red Dot i iF Design Award, jest przyjemnym dowodem, który może konkurować na poziomie międzynarodowym ”,mówi szef marki Peter Terkelsen.


W naszym sklepie on-line Nordlux - Design For The People


Duże zbiory ocen są zgodne zarówno ze zwiększoną sprzedażą, jak i pozytywnymi opiniami, które Nordlux otrzymuje od klientów. Sukces Design For The People i liczne międzynarodowe oceny to wielkie uznanie dla duńskiej firmy i otwiera drzwi do ciekawych projektów na całym świecie, w których pożądany jest dobry duński design w atrakcyjnych cenach.