Slamp

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów


Mega promocja na lampy Slamp !!! tylko u nas takie ceny !!!Ale !!! Wybrane produkty nawet 35% taniej ! Zadzwoń ! 


Producent lamp SLAMP, wyróżnia się z pośród innych tym, że tworzy swoje lampy o wyjątkowym wzornictwie, ich kształty, formy oraz kolory wymyślają najznamienitsi projektanci jak: Zaha Hadid, Doriana and Massimiliano Fuksas, Elisa Giovannoni oraz wielu innych.


Lampy Slamp wykonane są ze specyficznych materiałów.


Opalflex, jest opatentowanym materiałem uzyskanym z połączenia szkła i kryształów tzw. Technopolimerów. Ta produkcja daje jasność szkła, tworząc niepowtarzalny klimat.


Lentiflex,  jest materiałem uzyskanym ze specjalnej produkcji, sprawia że jego powierzchnia jakby była wykonana z wielu małych pryzmatów . Dzięki pokrywaniu się z dwóch warstw materiału o 0,15 ° odwrotnym nachyleniu. W Lentiflex jak w wodzie, widać zmiany wyglądu koloru w zależności od punktów obserwacji.


Producent lampy Slamp


Firma Slamp produkuje nieprzerwanie lampy od 1994 roku. Slamp jest to włoski producent lamp. Produkty tej firmy są wysokiej jakości. Lampy te są ekskluzywne. Rzemieślnik, który robi te lampy bawi się szczegółami, ponieważ chce stworzyć coś idealnego. Firma Slamp jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie.
Lampy wewnętrzne Slamp


Produkty znajdujące się w tej kategorii są wykonane tylko i wyłącznie z innowacyjnych i doskonałych materiałów. Lampy tej firmy są unikalne. Produkty firmy Slamp są natychmiast rozpoznawane ze względu na to, ze są dekoracyjnie wykonane. Marka ta jest popularna na rynku międzynarodowym. Pomysł na tworzenie tego typu lamp jest genialnym pomysłem. Warto wybrać lampy firmy Slamp i cieszyć się nimi na co dzień.


Lampy wiszące firmy Slamp


Lampy wiszące są najpopularniejszym rodzajem oświetlenia wybieranego przez konsumentów w pomieszczeniach. Zazwyczaj lampy wiszące są głównym źródłem światła we wnętrzach. Lampy firmy Slamp idealnie dopasują się do kuchni i salonów. Lampy są produkowane w nowoczesnym stylu. Wybierając idealne oświetlenie do swojego mieszkania warto zwrócić uwagę na firmę Slamp. Produkty z firmy Slamp posiadają doskonałe parametry techniczne, jak również fantastycznie wyglądają. Wybierając produkty tej marki można ulepszyć nasze wnętrze. Lampy te są bardzo popularne oraz dostępne w różnych stylach. Szukając lamp marki Slamp znajdziemy lampy w stylu klasycznym, nowoczesnym, a nawet glamour. Lampy mogą ozdobić każde wnętrze, zarówno tradycyjną kuchnie, jak i salon w bardzo loftowy salon. Lampy firmy Slamp są bardzo modne, dlatego też są idealnym rozwiązanie dla młodych osób, które szukają inspiracji w ozdabianiu wnętrz.


Nowoczesne oświetlenie Lampy Slamp


Lampy firmy Slamp są nie tylko praktycznym elementem, który jest głównym źródłem światła w naszych wnętrzach. Lampy tej marki są nowoczesnymi produktami, które zachwycą ludzi o różnych gustach, ponieważ są wykonane w oryginalnym stylu oraz designerskim wyglądem. Każdy produkt firmy Slamp jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Producent dba o to, by jego produkty, dzięki artystycznej formie były małymi dziełami sztuki.


Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Slamp w sklepie stacjonarnym, gdzie można na żywo dotknąć tych materiałów oraz w naszym sklepie online.