Marki Jest 40 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
 • ABAS

  Produkty o szerokim asortymencie, oprawy oświetleniowe LED do różnych pomieszczeń, w tym do sklepów, gabinetów, itp 

 • ABB

  ABB  - międzynarodowa firma - producent urządzeń elektroenergetycznych i automatyki– Firma z siedzibą w Szwajcarii ale osprzęt elektryczny produkowany jest w Niemczech  w fabryce Busch Jeager.

 • ALDEX

  Polski producent lamp Aldex, który przewyższa swoją pomysłowością i wyprzedza innych producentów krajowych swoim nowoczesnym wzornictwem. 

 • Altavola

  W szerokiej ofercie lamp firmy Altavola znajdziemy : 

  - Nowoczesne lampy w stylu industrialnym

  - Oświetlenie biurowe 

  - kinkiety 

  - Szeroki wybór designerskich lamp wiszących

 • AQFORM

  Lampy Aqform - oferta

  Firma AQFORM jest polskim wiodącym producentem wysokiej jakości oświetlenia i systemów oświetleniowych do domów,sklepów,biur,hoteli i innych.W swojej ofercie posiada oświetlenie architektoniczne oraz dekoracyjne tj. kinkiety,reflektory,lampy wiszące,oprawy sufitowe,oprawy podtynkowe i różnego rodzaju rozwiązania systemowe.

  Celem firmy Aqform jest opracowanie rozwiązań oświetleniowych które są niezwykłe pod względem wydajności energetycznej,funkcjonalności i wzornictwa.

  AQFORM jest w stanie tworzyć niestandardowe rozwiązania i indywidualne produkty,które spełniają szczególne potrzeby projektantów oświetlenia.

  Lampy firmy Aqform Kraków

  Aqform wprawia w zachwyt swoim stylem, zwłaszcza kolekcja Aqled która podkreśla swoją wyjątkowość, Klienci decydujący się na ten wybór oczarowani asortymentem i jakością wykonania.

 • aromas

  Aromas to hiszpańskie lampy znane wśród architektów i miłośników designu na całym świecie. Marka z ponad 30-letnią historią charakteryzuje się niezwykle awangardowym wzornictwem. W jej ofercie znajdziecie m.in. oświetlenie LED, lampy wiszące,  lampy stolikowe oraz kinkiety. 

 • Art Plex

  Piękne i proste zarazem ! Lampy włoskiego producenta, które są wykonane z materiału idealnie przypominającego szkło, rewelacyjny rozsył światła i duża moc lamp!

 • Azzardo

  Designerskie Lampy do domu, lampy Azzardo Kraków, zapraszamy.

 • BLAUPUNKT

  Marka Blaupunkt to innowacyjna firma założona jeszcze w latach 20. ubiegłego wieku. Dostarcza na rynek szeroki zakres sprzętu elektronicznego. Od lat 50. ubiegłego wieku marka sprzedała miliony radioodbiorników i jako pierwsza wprowadziła w 1974 roku radio informujące o warunkach pogodowych. Ogromny asortyment wysokiej jakości produktów uzupełniają żarówki LED własnej produkcji. Oferowane przez Blaupunkt żarówki posiadają popularne gwinty E27, E14, GU10 i wiele innych. Zastosowanie diod elektroluminescencyjnych typu SMD odznaczających się żywotnością rzędu 50 000 godzin to powrót do jakości gwarantującej długi czas użytkowania. Ukoronowaniem ponad 70-letniej działalności jest nagroda „Brand of the century – German brand standards”, którą Blaupunkt zdobył w 2015 roku.

 • CHORS

  Zapraszamy do zakupu produktów marki CHORS 

  zapraszamy do kontaktu telefonicznego, każdy telefon to dodatkowy upust ! 

  uzupełnianie asortymentu w trakcie realizacji ! 

 • Customform

  Customform - Lepsza strona Designu

Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów