Lampy wiszące z IP44 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 699,00 zł

  Lampa wisząca Mirror mała 1xLED czarna LIGHT PRESTIGE Z całą pewnością, każdy kto wkroczy do pomieszczenia, gdzie wisi lampa Mirror - zachwyci się nią i też będzie chciał wejść w jej posiadanie. Bo choć, czarny metalowy rant i żarówka Led, to wszystko co sobą z pozoru reprezentuje, to nastrój i styl, jest niebywale unikatowy! Zachęcamy do zapoznania się z...

  699,00 zł
 • 970,00 zł

  Lampa wisząca Mirror duża 1xLED czarna LIGHT PRESTIGE Z całą pewnością, każdy kto wkroczy do pomieszczenia, gdzie wisi lampa Mirror - zachwyci się nią i też będzie chciał wejść w jej posiadanie. Bo choć, czarny metalowy rant i żarówka Led, to wszystko co sobą z pozoru reprezentuje, to nastrój i styl, jest niebywale unikatowy! Zachęcamy do zapoznania się z...

  970,00 zł
 • 485,00 zł

  Milagro Lampa wisząca Saturno Black 28W LED Wybierz modele lamp ring do łazienki i salonuNa kolekcję lamp Saturno składają się lampy pierścieniowe ścienne oraz wiszące. Modele lamp Saturno znajdziesz nie tylko w dwóch wariantach kolorystycznych - matowym złocie i matowej czerni.

  485,00 zł
 • 925,00 zł

  Milagro Lampa wisząca Saturno Gold 46W LED Wybierz modele lamp ring do łazienki i salonuNa kolekcję lamp Saturno składają się lampy pierścieniowe ścienne oraz wiszące. Modele lamp Saturno znajdziesz nie tylko w dwóch wariantach kolorystycznych - matowym złocie i matowej czerni.

  925,00 zł
 • 179,00 zł

  Lampy Milagro PORTER Ten ciekawy dodatek do domu, wyprodukowany przez markę MiLAGRO, będzie stanowić idealne uzupełnienie zwłaszcza nowoczesnych łazienek, jak również tych w stylu industrialnym. Oprawa dzięki stopniu szczelności IP44 chroni źródło światła przed wilgocią łazienki czy kuchni. Do lampy przeznaczona jest żarówka o parametrach GU10.

  179,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów