NOBLE Zobacz większe

NOBLE Azzardo

AZ0110

Nowy produkt

Nowoczesna lampa wisząca NOBLE zachwyci nawet kompletnego laika. Przymocowana do sufitu w domu, mieszkaniu lub poczekalni sprawi wrażenie elegancji z nutką ekstrawagancji. Zaświadczy o fantazji i dobrym guście gospodarzy.

rozmiar 45x50x90 cm
rodzaj gwintu 10xG4

Więcej szczegółów

2 999,00 zł brutto

Więcej informacji

Efektowne lampy potrafią zbudować klimat każdego pomieszczenia, zwłaszcza gdy wybierze się designerskie rozwiązania, jak choćby nasza lampa wisząca Noble.

Noble to produkt niezwykły, łączący ponadczasowe wzornictwo z nowoczesnymi technologiami, by zapewnić pełen komfort oświetleniowy nawet w bardzo wymagających przestrzeniach. Rozbudowany model wiszący Noble najczęściej stosuje się jako lampę główną lub oświetlenie strefowe, doświetlające wybrane fragmenty pomieszczenia reprezentacyjnego lub rekreacyjnego. Dlatego często można spotkać naszą lampę w salonach (nad zestawem wypoczynkowym) lub w jadalniach (nad stołem do rodzinnych posiłków).

Lampy Noble wpisują się w większość trendów aranżacyjnych, propagowanych przez współczesnych specjalistów od wnętrz. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach minimalistycznych lub nowoczesnych. Mogą stać się ozdobą przestrzeni glamour lub industrialnej, a nawet ożywić pokój w duchu klasycznym.

Lampa wisząca Noble to rozbudowana konstrukcja na długim przewodzie, składająca się z dziecięciu mlecznobiałych, szklanych kul z oprawkami na pojedyncze źródła światła. Między nimi, dla uzyskania jeszcze ciekawszego efektu wizualnego, umieszczono dodatkowe sfery z chromowanego metalu, zapewniające dekoracyjne odbicia światła. Wielką zaletą oprawy jest możliwość stosowania jej z energooszczędnymi produktami LED, co zwiększa funkcjonalność oświetlenia we wnętrzu i pozwala obniżyć wysokość rachunków za oświetlenie.

Lampa wisząca Noble to efektowne rozwiązanie, które w wielu przestrzeniach staje się nie tylko praktyczną lampą, ale też najważniejszym elementem dekoracym.