Wykorzystaj szynoprzewody w swoim mieszkaniu.

Wykorzystaj szynoprzewody w swoim mieszkaniu.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo serie oświetlenia szynowego obejmującego oryginalne szyny 3-fazowe, a także szeroki wybór adapterów i akcesoriów.

Różnorodne opcje instalacji są również częścią pakietu oświetlenia szynowego, a wszystkie opcje instalacji są szybkie i łatwe do wykorzystania w naszych mieszkaniach  i domach.

 

 

Szynoprzewody  3 fazowe są  łatwe w montażu, co pozwala na mocowanie do różnych konstrukcji i powierzchni. Do montażu podtynkowego lub podwieszanego. Oryginalnie zaprojektowane złącza elektryczne i mechaniczne są sztywne i zapewniają pełną łączność z upływem czasu. Szereg akcesoriów montażowych możemy również wykorzystać w szynie 1 fazowej, posiadają trochę mniej możliwości, lecz są trochę lżejsze konstrukcyjnie.

 

 

Dzięki bardzo szerokiej ofercie reflektorów z adaptorem do szyny, jesteśmy wstanie uzyskać  w naszych wnętrzach różne efekty oświetlenia,  możemy dowolnie umieszczać reflektory na szynie, i w każdej chwili przestawić je w inne miejsce.

Pamiętajmy że szynoprzewód jak sama jego nazwa wskazuje, to nasza konstrukcja.  Odpowiednio ułożona konstrukcja pozwala nam montowanie różnych reflektorów, możemy uzyskać światło miękkie rozproszone, dla światła ogólnego, lub możemy zastosować oprawy z wąską optyką, i skupić się np. na naszych zdjęciach  czy obrazach.

Szynoprzewody możemy z powodzeniem zastosować , w salonie, kuchni, wąskich przedpokojach czy korytarzach, znakomicie też wyglądają w pokojach dziecięcych, wszystko zależeć będzie od rodzaju wykorzystanego źródła światła.

Wykorzystaj nasze doświadczenie w tej dziedzinie, pomożemy w doborze i odpowiednio dopasujemy akcesoria.

Komentarze

Dodaj komentarz