Nowość! Multisystem Evo 48V alternatywa dla standardowych szynoprzewodów 3F

Nowość! Multisystem Evo 48V alternatywa dla standardowych szynoprzewodów 3F

Profil MULTISYSTEM EVO LABRA to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe oparte na profilach aluminiowych, alternatywa dla tradycyjnych szynoprzewodów 3 fazowych wyposażonych w zintegrowane przewody elektryczne dla bezpiecznego napięcia 48V , dzięki temu system jest bezpieczny dla użytkownika!

Co najważniejsze profile występują w wersji natynkowej, wpuszczanej oraz wiszącej, każdy z nich można dowolnie łączyć.

Oprawy można w dowolny sposób przestawiać i przekładać pomiędzy różnymi odcinkami i rodzajami profili – daje to systemowi dużą elastyczność w kształtowaniu światła we wnętrzach. W razie modyfikacji funkcji wnętrza można oprawy szybko przesunąć w konkretne miejsce. Montaż opraw nie jest skomplikowany ,wymaga jedynie zakliknięcia ich w profilu.

Wszystkie oprawy wchodzące w skład systemu wyposażone są w zintegrowany konwerter 48V ,wymagają zastosowania osobnego zasilacza w formie podtynkowej lub natynkowej zewnętrznej puszki osłaniającej zasilacz.

Oprawy i zasilacze są dostępne w wersji ON-OFF jak również z pełnym sterowaniem DALI. Specjalny zasilacz i konwertery są wyposażone w technologię DC-string sprawiają iż każda oprawa może być adresowalna osobno.

Na zdjęciach pokazano przykładowe rozwiązania techniczne Multisystemu Evo 48V.

Komentarze

Dodaj komentarz