Azzardo Smart nowoczesne oświetlenie Azzardo

Azzardo Smart nowoczesne oświetlenie Azzardo

Azzardo Smart 

Poznaj podstawowe zastosowania systemu Azzardo Smart

Sterowanie naszym oświetleniem oraz urządzeniami za pomocą bramki Wi-Fi lub Bluetooth.

 

 

Zmiana oświetlenia jednym kliknięciem

 Czas to pieniądz zatem warto go oszczędzać a wolną chwilę poświęcić czemuś innemu. Każde rozwiązanie, które może nam w tym pomóc, jest nieocenione. Oświetlenie inteligentne doskonale wpisuje się w tę potrzebę. Smart żarówki, smart lampy czy smart gniazda, możemy uruchomić jednym kliknięciem, nie wstając z wygodnego fotela. Ta wszystko dzięki aplikacji Azzardo Smart zainstalowanej na wybranym przez nas telefonie.  Ze smartfona czy tabletu sprawujemy kontrolę nad inteligentnym oświetleniem zainstalowanym w naszym domu. Według naszych indywidualnych preferencji dobierzemy natężenie oraz barwę światła, odpowiednie do danej sytuacji.

Masz ochotę na czytanie książki w sobotni wieczór? Bez problemu, jednym kliknięciem wybierzesz oświetlenie, które w tym momencie potrzebujesz,  umili Ci to chwile spędzone nad ciekawą książką. Spędzasz popołudnie na sprzątaniu i potrzebujesz dużo światła, kliknij a odpalisz 100% oświetlenia we wnętrzu, zabawa z dziećmi, a może kolacja dla znajomych? W prosty i szybki sposób załączysz odpowiadający Tobie tryb oświetlenia najlepszy do tego momentu.

 

 

Harmonogram pracy Twoich urządzeń dzięki Azzardo Smart

Oświetlenie zaprogramowane według potrzeb

Odpowiednio zaprogramowane inteligentne urządzenia doskonale dopasowują się do naszych potrzeb, Użytkownik smart oświetlenia przy pomocy aplikacji może samodzielnie ustalić godziny pracy poszczególnych sprzętów. Wybrane urządzenie, bez jakiejkolwiek ingerencji z naszej strony, załączy się o wyznaczonej porze dnia. Lampka nocna zapali się rano, wraz z dźwiękiem budzika, następnie uruchomi się oświetlenie schodów, żeby przejście do kuchni czy łazienki nie stanowiło dla nas problemu. To tylko kilka spośród nieograniczonej liczby scenariuszy, które możemy stworzyć przy pomocy aplikacji Azzardo Smart. Wybór czasu pracy urządzeń zależy wyłącznie od nas jako użytkowników inteligentnego oświetlenia.

 

 

Wybór odpowiedniej atmosfery z oświetleniem Azzardo

Barwa i natężenie światła mają ogromny wpływ na nasz nastrój, Odpowiednio dobrana moc oraz jego barwa ma wpływ na nasze samopoczucie. Gdy wieczorem oglądamy film gdy jesteśmy podczas  romantycznej kolacji we dwoje, oświetlenie warto dopasować, stworzyć odpowiedni klimat.

Do pewnych sytuacji może dochodzić w wielu miejscach domu: żelazko podłączone do prądu czy pozostawiony garnek na płycie, w którym grzaliśmy obiad. To wszystko potencjalnie niebezpieczne sytuacje. Mając w ręku urządzenie z aplikacją Azzardo Smart rozprawimy się z problemem będąc nawet na drugim końcu świata. Zdalnie wyłączymy inteligentne gniazda bądź listwy, do których podłączone są urządzenia w naszym domu. Wystarczy nam dostęp do Internetu i urządzenie mobilne.

 

Lampy Azzardo to wiele funkcjonalności, jedno urządzenie

Aplikacja Azzardo Smart jest do pobrania na Google play oraz app store posiada wachlarz funkcji, które wspierają nasze codzienne życie. Z poziomu urządzenia mobilnego możemy w prosty sposób sterować wieloma elementami wyposażenia naszym oświetleniem smart czy gniazdami. Wystarczy jedno kliknięcie żeby zmienić klimat otaczającej nas przestrzeni. Dzięki timerowi ustalimy czas włączania i wyłączania urządzeń. Aplikacja pozwoli nam również kontrolować smart urządzenia z każdego miejsca na świecie. Z pomocą Azzardo Smart oszczędzamy czas, zredukujemy wydatki za prąd i zadbamy o bezpieczeństwo w naszym domu. Krótko mówiąc: dostaniemy pełen pakiet wygód i możliwości.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, poznamy Twoje potrzeby i przedstawimy możliwości systemu Azzardo smart, są to proste rozwiązania w tym zakresie, których nie należy się obawiać w kwestii sterowania.

W szerszym zakresie, można zapoznać się klikając na poniższy link producenta, u nas zamówisz w lepszej cenie i omówisz szczegóły.

Azzardo Smart 

 

Komentarze

Dodaj komentarz