Azzardo BRINA 6

Nowy produkt

Niezwykła lampa wisząca BRINA 6 zaskoczy wszystkich urzekającą formą. Będzie idealną ozdobą nowoczesnego salonu, przestronnej jadalni, eleganckiej sypialni, a nawet designerskiej kuchni. Dostępna w kolorze czarnym i chromowym.

rozmiar 10x9x35 cm
rodzaj gwintu 6x LED

Więcej szczegółów

1 829,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa Azzardo Brina 6 to lampa wisząca, łącząca elementy retro z nowoczesnym designem.

Wisząca lampa Azzardo Brina 6 należy do rodziny lamp BRINA, do której zalicza się też kinkiety oraz kilka rodzajów wieloelementowych lamp wiszących. Zróżnicowanie produktów daje spore możliwości do zbudowania kompleksowego oświetlenia w pomieszczeniu, które w pełni odpowiada oczekiwaniom użytkowników oraz pożądanej stylistyce.

Prostota lampy Azzardo Brina 4 sprawia, że idealnie nadaje się do niemal każdej przestrzeni. Co ciekawe można ją wprowadzać zarówno do aranżacji nowoczesnych , jak i wnętrz retro. Lampa pasuje do stylu nowoczesnego i klasycznego, a także dekoracyjnego art déco oraz vintage, kreatywnie łączącego różne elementy historyczne i nowoczesne.

Lampa Azzardo Brina 4 najczęściej bywa wykorzystywana jako oświetlenie uzupełniające nad strefą wypoczynkową w salonie. Sprawdza się także nad stołem lub wyspą kuchenną, stojąc się praktycznym doświetleniem istotnych przestrzeni oraz ciekawą i nietuzinkową dekoracją.

Produkty powiązane