Azzardo PIRES

Nowy produkt

Tę elegancką lampę wiszącą PIRES możesz z powodzeniem zawiesić w reprezentacyjnych pomieszczeniach: nowoczesnym salonie, funkcjonalnej jadalni lub zapraszającym gości przedpokoju. Lampa ma klasyczną, prostą formę. Dostępna w rozmiarze S,M.

rozmiar 50x150 cm(S), 60x150 cm(M)
rodzaj gwintu 3xE27(S), 4xE27(M), 4xE27(M)

Więcej szczegółów

649,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa wisząca PIRES 50 lub 60 marki AZzardo.

Klasyczny i zarazem niebanalny wzór ociepli każde pomieszczenie. Lampa bardzo dobrze komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, lampa nie przytłacza a zarazem staje się prawdziwą ozdobą.


Tworzywo: Szkło oraz metal


Wysokość: 125 cm

Szerokość: 50cm lub 60cm

Wysokość klosza: 24cm

Gwarancja: Lampa posiada 24 miesięczną gwarancję.

Pires 50 lub 60 wiszaca

Styl oraz ciekawy design to synonimy nowoczesnej lampy wiszącej Pires 50 lub 60Lampa wisząca została wykonana z wysokiej jakości szkła oraz metalu. Producent tej lampy, czyli firma AZzardo poszła o krok do przodu i postanowiła stworzyć taki produkt, który nie tylko będzie wyglądał atrakcyjnie, ale przede wszystkim emitował światło pod maksymalnie szerokim kątem padania.

Lampa idealnie nadaje się do pokoju dziennego lub nawet biblioteki. Dzięki swojemu owalnemu kształtowi może z powodzeniem zająć miejsce na środku pomieszczenie, dzięki czemu lampa będzie emitować światło na cały pokój.

Każda rodzina powinna myśleć nowocześnie i szukać produktów absolutnie topowych. Pires 50 lub 60 to produkt topowy i bardzo znany w całej Europie. Lampa została doceniona przez inżynierów elektroniki i nagrodzona wieloma wyróżnieniami. Pires 50 lub 60 to produkt, który jakościowo zdecydowanie przewyższa cenę.