Blaupunkt Żarówka LED E14 6,8W

Nowy produkt

 • Gwarancja - 3 lata
 • Żywotność - 50 000h
 • Mocowanie - E14
 • Klasa szczelności - IP20
 • Materiał wykonania - Aluminium, Tworzywo sztuczne
 • Kolor obudowy - biały
 • Certyfikaty - CE, RoHS
 • Wymiary [cm] - 10,8 x 3,7
 • Ściemnianie - nie
 • Moc - 6,8W
 • Zamiennik żarówki - 50W
 • Kąt świecenia - 230°
 • Napięcie Zasilania - 220~240V 50/60Hz
 • Liczba lumenów - barwa biała ciepła 640/barwa biała naturalna 680

Więcej szczegółów

9,99 zł brutto

Więcej informacji

Żarówka elektryczna LED Candle 6,8W Blaupunkt
Żarówka LED Candle Blaupunkt to energooszczędne źródło światła o mocy 6,8W. Emituje przyjemne dla oczu światło o kącie świecenia 230 stopni. Żarówki LED Candle Blaupunkt występują w dwóch wersjach światła do wyboru: 640 lumenów (barwa biała ciepła) lub 680 lumenów (barwa biała naturalna). Mocowanie stanowi gwint E14.

Światło ciepłe czy naturalne?

Barwa biała ciepła (2700K) wypełni wnętrza ciepłym światłem. Dzięki temu pomoże stworzyć przytulną atmosferę. Warto używać jej w prywatnym mieszkaniu: w sypialni, salonie i jadalni, ponieważ ciepłe światło sprzyja wyciszeniu. Żarówka Candle od Blaupunkt z barwą ciepłą białą doskonale sprawdzi się także jako nastrojowe oświetlenie w restauracjach, pubach i barach.

Barwa biała naturalna (4000K) to tzw. światło dzienne. Jest idealna do pracy intelektualnej i manualnej. Odwzorowuje kolory, dobrze kontrastuje przedmioty oraz sprzyja skupieniu, pozwalając utrzymać wydajność. Żarówki Candle Blaupunkt o barwie białej naturalnej polecamy np. do czynności takich jak: czytanie i praca z dokumentami. Sprawdzą się w łazience i w garderobie.

Mały gwint E14

Czy wiesz, że oznaczenie literką "E" pochodzi od nazwiska twórcy żarówek - Edisona? Cyfry zaś określają średnicę gwintu. Żarówka LED E14 Blaupunkt to tak zwana żarówka z małym gwintem. Jej zaokrąglona do pełnych milimetrów średnica zewnętrzna gwintu wynosi 14 mm. Żarówki LED E14 to powszechnie stosowany gwint zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Pasują do lamp z gwintem E14.

Optymalna liczba lumenów
Wartość emitowanego strumienia świetlnego w żarówce Blaupunkt Candle to 640 lm lub 680 lumenów. Żarówka Blaupunkt emituje jasne i przyjemne dla oczu światło. Dodatkowo wskaźnik oddawania barw CRI/RA>80 zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów w pomieszczeniu. Żarówka LED Blaupunkt Candle doskonale zastępuje tanie i słabe pod względem wydajności żarówki halogenowe czy metahalogenkowe o mocy nawet 50W.


Długa żywotność żarówki LED Blaupunkt

Wysokiej jakości diody elektroluminescencyjne zastosowane w żarówkach niemieckiej marki to pewność dużej sprawności i długiej trwałości żarówki LED. Możesz uniknąć kosztów związanych z częstą wymianą żarówek i wysokimi rachunkami za prąd. Wystarczy, że wybierzesz energooszczędne źródło światła. Żywotność rzędu 50 000 godzin pozwoli cieszyć się przez długi czas wysoką jakością światła.

Oszczędzaj energię, pieniądze i środowisko
- mniejszy pobór prądu - zaledwie 6,8W
- mniejsza wartość napięcia zasilającego
- małe straty energii
- wysoka efektywność
- przyjazność środowisku
- szybki zwrot z zakupu

Potwierdzona jakość
Energooszczędna żarówka LED Candle 6,8W Blaupunkt to wysokiej jakości źródło światła, na które producent udziela aż 3-letniej gwarancji. Produkt spełnia wymagania dyrektyw tzw. "Nowego Podejścia" Unii Europejskiej oraz dyrektywy RoHS, która ogranicza użycie niebezpiecznych dla środowiska substancji używanych w przemyślne elektronicznym.