Kinkiet GAIA 1 Azzardo IP44

AZ1604

Nowy produkt

Nowoczesny kinkiet Gaia 1 doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Delikatnie rozświetli i nada romantyczności.

rozmiar 22x8cm
rodzaj gwintu 1xG9 max 33W

Więcej szczegółów

197,00 zł brutto

Więcej informacji

Gaia 1 to produkt pozwalający na efektowne i wygodne oświetlenie niemal każdej łazienki.

Lampa Gaia 1 należy do rodziny kinkietów o podwyższonym współczynniku odporności na wilgoć, dlatego bez przeszkód można go zastosować w łazienkach, jako stylowe i praktyczne oświetlenie.

Klasyczna i elegancka oprawa sprawia, że Gaia 1 wpisuje się we wszystkie obowiązujące obecnie typy aranżacji wnętrz. Można ją wprowadzić do stylizacji nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich oraz klasycznych. Lampę wyróżnia olbrzymia uniwersalność – bez przeszkód wkomponuje się w rozmaite przestrzenie, pomagając skutecznie oświetlić różne strefy funkcjonalne.

Lampa najczęściej bywa używana jako oświetlenie zadaniowe do łazienki, ze względu na zastosowanie oprawy o wysokim współczynniku ochrony IP. Montuje się ją w pobliżu lustra, dzięki czemu można sprawnie i wygodnie wykonywać wszelkie zabiegi kosmetyczne i higieniczne. Minimalistyczna forma pozwala na wykorzystanie kinkietu również w innych domowych przestrzeniach. Zazwyczaj montuje się obok siebie kilka sztuk produktu, przez co powstaje kompleksowy i w pełni funkcjonalny system oświetleniowy.

Gaia 1 ma jedno źródło światła okryte cylindrycznym kloszem, umieszczonym na prostej podstawie. Elementy konstrukcyjne wykonano z chromu w naturalnym kolorze. Z kolei osłonę żarówki zrobiono z mlecznego szkła, dającego przyjemne, rozproszone światło, które nie razi w oczy użytkowników.

Wszystkie lampy z rodziny Gaia mogą być używane z energooszczędnym żarówkami LED, co pozwala wprowadzić znaczące oszczędności do domowego budżetu.

Kinkiet Gaia 1 to szansa na gustowne i przyjemne dla oka oświetlenie łazienki w ponadczasowym, eleganckim stylu.