Kinkiet MARGOT 930 IP44 Azzardo

AZ1305

Nowy produkt

Kinkiet MARGOT 930 zaprojektowany z myślą o oświetleniu łazienki. Idealnie sprawdzi się zawieszony nad lustrem, oświetlając delikatnie najbliższe otoczenie.

rozmiar 5x93x8 cm
rodzaj gwintu T5HO

Więcej szczegółów

339,00 zł brutto

Więcej informacji

Oświetlenie łazienkowe wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym zdobią wnętrze. Do tego celu warto wykorzystać naszą Margot 930.

Lampa MARGOT 930 to praktyczna oprawa ścienna, która ze względu na wysoki współczynnik ochrony IP idealnie sprawdza się jako oświetlenie zadaniowe do łazienki – nad lustro, by zapewnić warunki do wykonywania precyzyjnych czynności wzrokowych, a zwłaszcza: golenia się lub robienia makijażu. Model odznacza się dużą wodoszczelnością i odpornością na niszczycielskie działanie wilgoci czy zalanie wodą.

Oprawa Margot 930 wyróżnia się skrajnym minimalizmem, niepozbawionym jednak pewnej elegancji. Dlatego łatwo wpisać ją w większość popularnych obecnie aranżacji. Trafia do łazienek minimalistycznych, skandynawskich czy hi-tech. Ciekawie prezentuje się we wnętrzach glamour, art déco i klasycznych.

Lampa MARGOT 930 to mocno wydłużona, prostokątna oprawa z chromowanego metalu, w której znajduje się źródło światła, przysłonięte mlecznobiałą osłoną z akrylu, rozpraszającą światło. Produkt nadaje się do użytkowania z energooszczędnymi produktami LED, dzięki czemu oświetlenie w łazience jest nie tylko funkcjonalne, ale też pozwala ograniczyć zużycie prądu i wysokość domowych rachunków.

Praktyczna i estetyczna lampa MARGOT 930 wpisuje się w różne przestrzenie, zapewniając dobry poziom oświetlenia i bezpieczne warunki dla wszystkich użytkowników.