Lampa AZzardo MAGMA 70

AZ1403

Nowy produkt

Lampa wisząca MAGMA 70 z klasycznym żyrandolem. Doskonale wpasuje się do kuchni i jadalni. Przy odrobinie fantazji można ją udekorować salon lub duży przedpokój.

rozmiar 70x140
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

1 529,00 zł brutto

Więcej informacji

MAGMA 70 NEW BLACK/WHITE stanowi nowoczesne rozwiązanie w ciekawy sposób łączące klasyczny design z najmodniejszą obecnie kolorystyką.

Lampa wisząca MAGMA 70 NEW BLACK/WHITE jest mniejszą z rodziny produktów. Można stosować je pojedynczo lub zestawić w większe zespoły, skutecznie oświetlające całe wnętrze i tworzące spójną dekorację przestrzeni.

MAGMA 70 NEW BLACK/WHITE została stworzona jako produkt perfekcyjnie nadający się do zastosowania we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych lub modern vintage. Świetnie prezentuje się także w aranżacjach klasycznych lub industrialnych, w których wprowadza nastrój przytulności.

Najczęściej lampy tego typu są stosowane jako oświetlenie strefowe w przestrzeniach wypoczynkowych. Pojawiają się nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie, oświetlają przestrzeń nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną, zapewniając wystarczającą ilość światła do wykonywania rozmaitych czynności. Dla optymalnego dopasowania lampy do potrzeb wnętrza, można wykorzystać wygodną i prostą regulację wysokości zawieszenia.

Lampa MAGMA 70 ma spory, zaokrąglony klosz, otwarty od dołu, pod którym umieszczono pojedyncze źródło światła. Całość wykonano z trwałego metalu. W naszej ofercie produkt występuje w wariancie dwukolorowym: czarnym (zewnętrzne) i białym (wnętrze).

Wszystkie lampy z rodziny MAGMA można stosować z energooszczędnymi żarówkami LED, co pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej oraz zredukować wysokość rachunków za prąd.

MAGMA 70 NEW BLACK/WHITE stanowi doskonały przykład na to, że klasyczny design może przybierać ciekawe I nowoczesne formy.