Lampa stołowa IMPRESS Azzardo

Nowy produkt

Lampa stołowa IMPRESS z abażurem. Swoim wyglądam idealnie pasuje do pomieszczeń w stylu klasycznym, dobrze sprawdzi się też w nowoczesnych wnętrzach.

rozmiar 43x18 cm
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

229,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampy stołowe stosuje się w wielu wnętrzach, jako praktyczne dopełnienie systemu oświetleniowego. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości, jak nasza lampa stołowa Impress AZzardo.

Lampa stołowa Impress AZzardo należy do dużej rodziny bestsellerowych produktów, w której znalazły się również modele wiszące i kinkiety. Pozwala to zbudować spójny system oświetleniowy. W jego ramach oprawa stołowa pełni najczęściej funkcję oświetlenia uzupełniającego lub zadaniowego. Dekoracyjna forma sprawia, że rozwiązanie stosuje się zwłaszcza w pomieszczeniach rekreacyjnych i reprezentacyjnych. Ustawia się ją na przykład w pobliżu fotela w salonie, w kąciku telewizyjnym, by zapewnić komfort oglądania ulubionych programów wieczorową porą. Sprawdza się również jako modna lampka nocna do sypialni.

Lampa stołowa Impress AZzardo idealnie wpisuje się w założenia dekoracyjnego nurtu glamour. Z jej pomocą da się również oświetlić inne typy aranżacji. To świetne rozwiązanie do pomieszczeń klasycznych, skandynawskich i minimalistycznych – doświetla przestrzeń i nadaje jej bardziej elegancki charakter.

Lampa stołowa Impress AZzardo to niewielka oprawa z chromowanego metalu na kwadratowej podstawce, z ozdobnym ramieniem, na którego szczycie znajduje się miejsce na pojedyncze źródło światła. Z zewnątrz osłania je cylindryczny abażur, dostępny w trzech modnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i brązowej. Model współpracuje z energooszczędnymi produktami LED, co obniża zużycie prądu i pomaga zmniejszyć wysokość domowych rachunków.

Lampa stołowa Impress AZzardo to efektowna i niezmiernie praktyczna lampa, utrzymana w ponadczasowym stylu.