Lampa wisząca DELTA Azzardo

Nowy produkt

Lampa wisząca DELTA o niespotykanym kształcie idealnie nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń. Dziewięć źródeł światła daje zjawiskowy efekt. Lampa dostępna w kolorze chromowym, białym, miedzianym i czarnym.

rozmiar 50x150 cm
rodzaj gwintu 9x G9

Więcej szczegółów

859,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa wisząca DELTA stanowi przykład na to, że standardowy produkt oświetleniowy może być równocześnie fenomenalną dekoracją pomieszczenia.

DELTA to niezwykła i bardzo ozdobna lampa, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz architektów wnętrz. Przyciąga wzrok i sprawia, że naprawdę trudno przejść obok niej obojętnie.

Ze względu na niezmiernie bogatą i dekoracyjną formę, najczęściej lampę DELTA przypisuje się do styli stawiających na przepych i ozdobność, czyli przede wszystkim do nurtu glamour. Architekci wnętrz zapewniają jednak, że produkt idealnie nadaje się także jako główny akcent dekoracyjny w pomieszczeniach klasycznych i minimalistycznych, w których poprzez kontrast wprowadza nieco życia i oryginalnego wyrazu.

DELTA pełni funkcję oświetlenia głównego lub strefowego. Wygodna regulacja wysokości zawieszenia lampy pomaga optymalnie dopasować ją do każdej przestrzeni. Ze względu na spore rozmiary oraz niezmiernie ozdobny charakter zazwyczaj trafia do pomieszczeń rekreacyjnych, jak salon lub sypialnia. Warto zawiesić ją poza głównymi ciągami komunikacyjnymi, aby nie utrudniała swobodnego przemieszczania się.

Lampa ma aż 9 źródeł światła zamontowanych na centralnie umieszczonej kuli. Z zewnątrz została ona osłonięta ozdobnie ułożonymi, przeplatającymi się, szerokimi wstęgami, które tworzą ażurową kulę, dającą naprawdę ciekawe efekty wizualne. Całość konstrukcji wykonano z trwałego metalu. W naszej ofercie DELTA występuje w aż czterech wariantach barwnych: białym, czarnym, miedzianym lub w odcieniu chromu. Dzięki temu każdy jest w stanie idealnie dopasować ją do swoich potrzeb.

DELTA może być używana z żarówkami LED, które znacząco zwiększają jej energooszczędność, przy zachowaniu wygody oraz optymalnego oświetlenia całego pomieszczenia.

Lampa wisząca DELTA to funkcjonalne oświetlenie oraz prawdziwa, wielowymiarowa dekoracja do niemal każdej przestrzeni domowej.