Lampa wisząca IMPRESS 7 white Azzardo

AZ1106

Nowy produkt

Lampa wisząca IMPRESS 7 z abażurem. Swoim wyglądam idealnie pasuje do pomieszczeń w stylu klasycznym, dobrze sprawdzi się też w nowoczesnych wnętrzach.

rozmiar 18x80x90 cm
rodzaj gwintu 7x E27

Więcej szczegółów

1 139,00 zł brutto

Więcej informacji

Efektowne żyrandole potrafią odmienić domowe przestrzenie, zwłaszcza gdy postawi się na ponadczasowe, eleganckie rozwiązania, jak nasza lampa Impress 7 AZzardo.

Lampa Impress 7 AZzardo to największy żyrandol z bogatej rodziny produktów oświetleniowych, w której znalazły się również modele ścienne i stojące. Z ich pomocą da się stworzyć spójny i praktyczny system oświetleniowy do niemal każdego wnętrza. Model Impress 7 AZzardo w jego ramach najczęściej pełni rolę oświetlenia głównego lub strefowego. Kojarzy się go szczególnie z pomieszczeniami reprezentacyjnymi i rekreacyjnymi – pojawia się choćby w salonach, sypialniach i jadalniach. Może też stać się spektakularnym produktem oświetleniowym do modnej restauracji lub kawiarni.

Lampa Impress 7 AZzardo odznacza się rozbudowaną, dekoracyjną formą, jednoznacznie kojarzącą się z przestrzeniami glamour. Z pomocą tej lampy da się jednak doświetlić też wnętrza utrzymane w duchu klasycznym, skandynawskim i minimalistycznym, dodając im przy tym sporo elegancji.

Lampa Impress 7 AZzardo to solidna konstrukcja z chromowanego metalu, podwieszona do sufitu na długim łańcuchu. Ma aż siedem ramion, a na każdym z nich przewidziano oprawkę dla pojedynczego źródła światła, przykrytego tekstylnym, cylindrycznym abażurem. W ramach naszej oferty można wybrać kolor tkaniny na osłonę – do dyspozycji są rozwiązania w odcieniu czerni, bieli i brązu. Wszystkie lampy Impress pozwalają na współpracę z energooszczędnymi źródłami światła LED, co zwiększa komfort oświetleniowy, równocześnie obniżając rachunki za prąd.

Lampa Impress 7 AZzardo to efektowny żyrandol, idealnie sprawdzający się w modnych i eleganckich wnętrzach.

Produkty powiązane