Lampa wisząca Pills 45 Azzardo

AZ0344

Nowy produkt

Niespotykanej urody lampa wisząca PILLS 45 doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Będzie się okazale prezentować pod sufitem salonu, jadalni, a nawet kuchni. Można też zawiesić ją w sypialni lub przedpokoju.

rozmiar 45x120 cm
rodzaj gwintu 6xG9 LED 40W

Więcej szczegółów

799,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa wisząca Pills 45 to nietuzinkowa i niezmiernie oryginalna lampa, która równocześnie oświetla i zdobi wnętrza.

Lampa wisząca Pills 45, razem z plafonem z tej samej rodziny, tworzą spójny stylistycznie system, który warto wprowadzić do wnętrza dla uzyskania ciekawego efektu wizualnego oraz by zapewnić optymalne oświetlenie całej przestrzeni.

Pills 45 jest niezmiernie uniwersalna, a jej ciekawa forma sprawia, że bez trudu wpiszemy ją w niemal każdą modną obecnie stylizację. Bez trudu sprawdza się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych i klasycznych, a nawet w niezmiernie dekoracyjnym art déco.

Lampa pełni we wnętrzu zazwyczaj rolę oświetlenie strefowego, na przykład nad stołem w jadalni, sofą w salonie lub w kąciku wypoczynkowym w sypialni. Okazała i ozdobna forma wymaga, aby umieścić ją poza głównymi ciągami komunikacyjnymi. Można bez trudu dostosować ją do wymagań przestrzeni dzięki praktycznej funkcji regulowania wysokości.

W centrum lampy znajduje się niewielka kula, do której zamontowano sześć kielichów ze srebrzystego metalu. Każdy z nich od zewnątrz jest osłonięty mlecznobiałym szkłem, dzięki czemu lampa daje przyjemne dla wzroku światło rozproszone. Całość jest niezmiernie dekoracyjna i ciekawa wizualnie.

Lampy z rodziny Pills można używać z żarówkami LED, obniżając w ten sposób wysokość rachunków za energię elektryczną, przy równoczesnym poprawieniu komfortu codziennego życia.

Lampa wisząca Pills 45 zyskuje coraz większe grono zwolenników, którzy szukają produktów uniwersalnych – dekoracyjnych i funkcjonalnych.