Lampa wisząca REGO Azzardo

Nowy produkt

Nietuzinkowa lampa wisząca REGO idealnie nadaje się do podkreślenia wysmakowanego wnętrza salonu, jadalni lub nowoczesnej sypialni. Dzięki swej konstrukcji emituje ciepłe, przyjemne dla oczu światło i tworzy przytulną atmosferę. Dostępna w rozmiarze 40 i 50.

rozmiar 19x40x110 cm(40), 22x50x115 cm(50)
rodzaj gwintu 5xG9(40), 8xG9(50)

Więcej szczegółów

839,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa Rego wisząca to ciekawy produkt, dedykowany do nowoczesnych przestrzeni o niezmiernie dekoracyjnym charakterze.

Rego  to większa z dwóch lamp wiszących, należących do szerszej rodziny produktów wiszących i plafonów. Z ich pomocą można zbudować spójny i nowoczesny system oświetleniowy, który sprosta wszystkim wymaganiom praktycznym i estetycznym.

Rodzina produktów Rego najczęściej bywa wykorzystywana we wnętrzach w stylu glamour. Mimo to można także zastosować je w spokojnych aranżacjach minimalistycznych lub klasycznych. Wówczas na zasadzie kontrastu stają się najważniejszym punktem przestrzeni, na którym skupia się cała uwaga wszystkich wchodzących do pomieszczenia.

Lampę Rego  wiszącą stosuje się zazwyczaj jako oświetlenie zadaniowe w przestrzeniach o charakterze wypoczynkowym. Idealnie nadaje się nad zestaw mebli do salonu, nad stół w jadalni oraz do eleganckiej sypialni. Regulacja wysokości sprawia, że można optymalnie dopasować ją do warunków w każdej przestrzeni.

Tym, co szczególnie wyróżnia lampy Rego, jest ich nietuzinkowy i oryginalny wygląd. Każda z nich składa się z kilku elementów, tworzących niesamowity finalny efekt wizualny. Z zewnątrz lampę otacza pierścień z przezroczystego szkła. W środku znajduje się aż osiem źródeł światła, pod którymi podwieszono ozdobne metalowe rurki, o rzeźbionej, fakturalnej powierzchni. Układają się w kształt odwróconej piramidy. Światło, odbijając się od ich powierzchni, tworzy dodatkowo ciekawe gry refleksów. Konstrukcję lampy wykonano z trwałego chromu i aluminium.

Wszystkie lampy z rodziny Rego można używać z energooszczędnymi żarówkami LED, co znacząco wpływa na obniżenie domowych rachunków. Produkty LED nie mają w składzie toksycznych substancji, w pełni też poddają się procesowi recyklingu.

Rego  wisząca to piękna i niezmiernie oryginalna lampa, która przykuwa wzrok i stanowi prawdziwą dekoracje każdego wnętrza.

Produkty powiązane