Lampa wisząca RONDO Azzardo

AZ0115

Nowy produkt

Lampa wisząca RONDO stworzy wrażenie ciepłego i przytulnego, a jednocześnie nowoczesnego domu. Jej wykonanie jest przyjemne dla oczu, a zarazem bardzo trwałe. Idealnie wpasuje się do każdego rodzaju pomieszczenia.

rozmiar 19x65x130 cm
rodzaj gwintu 5x E14

Więcej szczegółów

799,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne produkty oświetleniowe powinny wyróżniać się wysoką funkcjonalnością, a przy tym zdobić wnętrza. Takie możliwości daje nasza niezwykła lampa wisząca Rondo, dostępna w ofercie AZzardo.

Lampa wisząca Rondo to efektowna oprawa oświetleniowa, którą można wykorzystać w roli oświetlenia głównego lub strefowego w ramach wielu domowych czy biurowych wnętrz. Świetnie sprawdza się także w lokalach usługowych. Gdzie ją umieścić? Ozdobna forma sprzyja montażowi w przestrzeniach o charakterze reprezentacyjno-rekreacyjnym. Model trafia zatem nad zestaw mebli wypoczynkowych, stoliki do spożywania posiłków lub łóżka w sypialni.

Oprawa Rondo łączy designerski projekt z ponadczasową prostotą i geometryzacją. Dzięki temu rozwiązanie nadaje się do wykorzystania w większości modnych aranżacji. Świetnie wpisuje się w nurty minimalistyczne i nowoczesne. Warto skorzystać z niej w pomieszczeniach glamour i klasycznych.

Lampa wisząca Rondo to metalowy, chromowany pierścień na długich przewodach, na którego powierzchni przewidziano miejsce dla pięciu źródeł światła. Z zewnątrz osłaniają je zaokrąglone klosze z mlecznobiałego szkła, przyjemnie rozpraszającego światło, o ozdobnej, profilowanej powierzchni. Co więcej model nadaje się do użytkowania z nowoczesnymi produktami LED, z czego chętnie korzystają osoby pragnące zoptymalizować domowe wydatki i równocześnie zapewnić pełen komfort oświetleniowy we wnętrzach.

Lampa wisząca Rondo wpisuje się w najnowsze trendy, zdobi i zapewnia optymalny poziom doświetlenia w rozmaitych przestrzeniach.