Lampa wisząca STYLO 3 Azzardo

Nowy produkt

Elegancka, a zarazem nowoczesna lampa wisząca STYLO 3 ozdobi każdy salon, jadalnię lub kuchnię. Będzie się też wspaniale prezentować w przedpokoju. Dzięki prostej, klasycznej formie z łatwością daje się dopasować do wielu aranżacji. Dostępna w kolorze białym, czarnym i chromowym.

rozmiar 55x120 cm
rodzaj gwintu 3x G9

Więcej szczegółów

839,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne produkty oświetleniowe powinny być funkcjonalne i stylowe, odpowiadając wszystkim oczekiwaniom wymagających użytkowników. Zawsze należy stawiać na rozwiązania wysokiej jakości, jak choćby nasza lampa wisząca Stylo 3.

Lampa Stylo 3 to średniej wielkości oprawa wisząca z dużej rodziny produktów, różniących się kolorami, wielkości i liczbą źródeł światła. Z ich pomocą da się zbudować spójny wizualnie system oświetleniowy do rozmaitych wnętrz.

Model Stylo 3 zazwyczaj pełni w danej przestrzeni rolę oświetlenia zadaniowego lub strefowego. Z pomocą tej praktycznej oprawy da się bowiem rozjaśnić wybrane fragmenty pomieszczenia, jak choćby kącik do relaksu (lampa nad zestawem mebli wypoczynkowych), wyspę kuchenną lub stół w jadalni.

Czym wyróżnia się lampa Stylo 3? To bez wątpienia minimalistyczny design, wpisujący się w większość aranżacji nowoczesnych. Oprawa nadaje się do wykorzystania w przestrzeniach skandynawskich, hi-tech, industrialnych, a nawet klasycznych, zapewniając oświetlenie i wpisując się dobrze w stylistykę całego wyposażenia.

Lampa wisząca Stylo 3 to trzy mocno wydłużone, metalowe oprawki, podwieszone do sufitu na trzech przewodach równej długości. Na końcu każdej z nich przewidziano miejsce pod pojedyncze źródła światła, przykryte szklanymi osłonami. Warto zauważyć, że model współpracuje z energooszczędnymi produktami LED, dzięki czemu udaje się skutecznie obniżyć wysokość domowych rachunków. W naszej ofercie oprawa występuje w trzech uniwersalnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej lub w odcieniu chromu, co ułatwia wprowadzenie jej do rozmaitych wnętrz.

Lampa wisząca Stylo 3 to modne i funkcjonalne oświetlenie, które zapewni nam optymalne warunki świetlne w domu przez długie lata.

Produkty powiązane