Lampa wisząca TASOS 5 Azzardo

Nowy produkt

 Nowoczesna lampa wisząca TASOS 5, idealnie nada się do każdego rodzaju wnętrza. Stylowo rozświetli pokój, sypialnie czy też kuchnię. Dostępna w kolorze białym oraz czarnym.

rozmiar 46X120 cm
rodzaj gwintu 5xE14

Więcej szczegółów

1 289,00 zł brutto

Więcej informacji

Jak modnie ozdobić domowe wnętrza? Warto zainwestować w ciekawe produkty oświetleniowe, jak nasza lampa wisząca Tasos 5.

Efektowny żyrandol Tasos 5 należy do dużej rodziny opraw, różniących się wielkością, liczbą źródeł światła i kolorystyką. Dzięki nim da się skutecznie doświetlić i udekorować niemal każde wnętrze. Model Tasos 5 najczęściej pełni funkcję oświetlenia ogólnego lub strefowego w pomieszczeniach reprezentacyjno-rekreacyjnych. Umieszcza się go nad kompletem mebli wypoczynkowych w salonie, nad wyspą kuchenną lub stołem w jadalni, by zbudować optymalne warunki i wyróżnić te szczególne przestrzenie.

Lampa wisząca Tasos 5 najczęściej kojarzy się z nurtem nowoczesnym. Jednakże rekomendujemy przetestowanie jej także w innych modnych aranżacjach. Piękne efekty uzyskuje się w pomieszczeniach hi-tech, industrialnych, skandynawskich lub glamour – wszystko zależy od wybranego koloru oprawy i indywidualnych preferencji.

Lampa wisząca Tasos 5 to pięć opraw metalowych, zawieszonych obok siebie na przewodach różnej długości. Na końcu każdego z nich znajduje się miejsce na pojedyncze źródło światła, które z zewnątrz osłania szklany klosz o ozdobnym kształcie. W naszej ofercie produkt występuje w dwóch uniwersalnych wariantach: białym i czarnym, co ułatwia wpisanie lampy w wiele przestrzeni. Dla uzyskania optymalnej funkcjonalności warto używać jej z energooszczędnymi źródłami światła LED.

Lampa wisząca Tasos 5 to nowoczesny sposób na wygodne doświetlenie wnętrz, który doceniło już duże grono użytkowników prywatnych i dekoratorów wnętrz.