Lampa Wisząca Toma Azzardo

Nowy produkt

Nowoczesna forma z industrialnymi akcentami lampy wiszącej TOMA. Jej minimalizm i prostota idealnie sprawdzą się w salonie, kuchni lub jadalni. Nadadzą też charakteru wnętrzom restauracji lub modnej kawiarni. Dostępna w kolorze białym oraz czarnym.

rozmiar 53x152 cm
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

799,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa wisząca TOMA jest uniwersalna i sprawdza się niemal w każdej modnej obecnie aranżacji wnętrzarskiej.

Lampa wisząca TOMA to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ponadczasowej klasyki. Minimalistyczna forma, oparta na najprostszych bryłach geometrycznych wpisuje się w rozmaite przestrzenie, dostarczając do nich sporo światła oraz równocześnie stając się w nich przyjemną dla oka dekoracją.

TOMA najczęściej pojawia się w aranżacjach klasycznych i minimalistycznych, choć dekoratorzy wnętrz wprowadzają ją także do wnętrz industrialnych oraz nowoczesnych.

Lampa zazwyczaj pełni funkcję oświetlenia strefowego, które montuje się w konkretnych przestrzeniach funkcjonalnych. Zapewnia odpowiednią ilość światła do bezpiecznego przemieszczania się oraz wykonywania wielu czynności. Sprawdza się na przykład nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie, nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną. W większych przestrzeniach można zamontować kilka egzemplarzy, ułożonych w rzędzie, dla uzyskania optymalnego efektu oświetleniowego i dekoracyjnego.

Lampa wisząca TOMA składa się z półokrągłego klosza z pojedynczym źródłem światła w środku. Całość konstrukcji została wykonana z trwałego metalu. W naszej ofercie lampa występuje w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych: jednolicie białej lub czarnej, co zwiększa szansę na wpisanie jej w rozmaite aranżacje.

Produkt jest w pełni przystosowany do używania go z energooszczędnymi żarówkami LED, dzięki czemu udaje się wydajnie obniżyć wysokość rachunków za prąd, przy zachowaniu komfortu codziennego funkcjonowania w domu.

Lampę wiszącą TOMA można uznać za produkt klasyczny, który perfekcyjnie oświetla nowoczesne wnętrza, stając się prawdziwym bestsellerem w naszej ofercie.