Lampa wisząca WHITE BALL Azzardo

Nowy produkt

Lampa White Ball doskonale oświetli każde wnętrze. Idealnie nadaje się do minimalistycznych wnętrz. Dostęna w pięciu rozmiarach: 20,25,30,40,50

rozmiar 150x20 cm(20), 150x25 cm(25), 150x30 cm(30), 150x40 cm(40), 150x50 cm(50)
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa White Ball stanowi jeden z najbardziej uniwersalnych produktów znajdujących się w ofercie Azzardo.

White Ball 20 należy do szerszej rodziny produktów WHITE BALL, które różnią się między sobą wielkością. Dzięki temu można stworzyć spójną i ciekawą aranżację, zestawiając po kilka produktów w jednej przestrzeni i budując kompleksowe, praktyczne systemy świetlne, dostosowane do wymagań przestrzeni oraz oczekiwań użytkowników.

Lampa wisząca White Ball  jest prosta i niezmiernie uniwersalna. Bez trudu dopasowuje się do każdej przestrzeni i stylu. Można ją wprowadzić do aranżacji nowoczesnej, minimalistycznej, klasycznej, a także znów modnego art déco. Pięknie komponuje się z wypolerowanym metalem, tkaninami oraz naturalnym drewnem. Dzięki temu sprawdza się także we wnętrzach w stylu tak zwanej eko architektury.

Lampy wiszące WHITE BALL można umieszczać w salonie nad zestawem wypoczynkowym, nad rodzinnym stołem lub wyspą kuchenną. Niesamowite efekty uzyskuje się, wieszając kilka produktów obok siebie w rzędzie lub w formie rozbudowanej kompozycji, w której każda z lamp znajduje się na innej wysokości. Regulacja przewodu, na którym zawieszono lampę, pozwala na dowolne rozmieszczenie elementów.

Minimalistyczna forma lampy ogranicza się wyłącznie do mlecznobiałej kuli, o jednolicie gładkiej powierzchni. Wewnątrz znajduje się pojedyncze źródło światła. Od góry umieszczono metalową podkładkę pod umocowanie przewodu. Metal wypolerowano na wysoki połysk, co przyjemnie kontrastuje z lekko zamgloną powierzchnią szkła.

Wszystkie produkty WHITE BALL można stosować z energooszczędnymi żarówkami LED. To znacząca oszczędność dla domowego budżetu, która niesie ze sobą szereg dodatkowych funkcjonalności i korzyści dla użytkowników.

Lampa White Ball  to ponadczasowa klasyka, która sprawdza się w każdej domowej przestrzeni.