PIPES Azzardo

AZ0040

Nowy produkt

Niesamowita lampa wisząca PIPES nada modnego charakteru każdemu nowoczesnemu wnętrzu. Jest idealna do salonu lub designerskiej jadalni. Zrobi też piorunujące wrażenie na gościach, zawieszona w przedpokoju.

rozmiar 75x100x100 cm
rodzaj gwintu G4 30x20W  12V 

Więcej szczegółów

5 490,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne produkty oświetleniowe powinny wyróżniać się nie tylko ciekawym designem, ale też wysoką funkcjonalnością. Obie cechy idealnie łączy nasza najbardziej efektowna lampa wisząca z kolekcji Avantgarde, czyli żyrandol Pipes.

Lampa wisząca Pipes to rozbudowane rozwiązanie oświetleniowe, obok którego naprawdę trudno przejść obojętnie. Doceniło ją już wielu naszych klientów i dekoratorów wnętrz, chętnie wprowadzających ją do modnych aranżacji. Produkt idealnie sprawdza się jako oświetlenie główne lub strefowe w pomieszczeniach reprezentacyjno-rekreacyjnych. Najczęściej montuje się ją zatem w salonach i jadalniach – nad zestawem mebli wypoczynkowych lub stołem do rodzinnych posiłków.

Ze względu na spore wymiary i duże walory dekoracyjne lampa najczęściej bywa stosowana w przestronnych wnętrzach. Często kojarzy się ją z aranżacjami glamour, choć z jej pomocą da się oświetlić również inne typy wnętrz, w tym pokoje minimalistyczne lub klasyczne, którym dodaje nietuzinkowego, oryginalnego charakteru.

Lampa wisząca Pipes to konstrukcja z metalu i szkła w odcieniu chromu, z ozdobnymi ramionami o różnej długości, wychodzącymi ze wspólnej kulistej bazy w centrum. Na nich przewidziano miejsca dla dokładnie trzydziestu źródeł światła. Na funkcjonalność produktu wpływa fakt, iż lampa może być używana z energooszczędnymi produktami LED o wysokiej trwałości.

Lampa wisząca Pipes potrafi odmienić wygląd każdej aranżacji, wprowadzając do niej dużo światła i stając się główną, awangardową ozdobą wnętrza.