Lampy LABRA - produkty z duszą i charakterem.

Lampy LABRA - produkty z duszą i charakterem.

LABRA to dynamiczna polska marka oświetleniowa z małopolski. W ofercie prezentujemy nowoczesne lampy, które idealnie wpisują się w stylistykę minimalistycznych wystrojów wnętrz. Asortyment obejmuję ponad 1000 produktów. Modele lamp LABRA wykończone są standardowo w trzech wersjach kolorystycznych : biały, czarny, aluminium oraz na życzenie klienta prawie każdy kolor z palety RAL.

LABRA to marka stworzona dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, a różnorodność asortymentu pozwala nam na urządzanie wnętrz zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

W ofercie LABRA występują  systemy profili typu „YON” natynkowych, zwieszanych, wpuszczanych lub montowanych do ściany, w gotowych odcinkach: 600mm,900mm,1200mm,1500mm lub maksymalna długość profilu w jednym odcinku do 2500mm!Profile wyposażone mogą być w moduły świetlówkowe T5 lub moduły LED. Na specjalne życzenie klienta profile mogą być wyposażone w opcję ściemniania w technologii switchDIM/DALI. Nowoczesne moduły LED występują w barwie 3000K ciepło-białej lub 4000K,czyli neutralnej białej.

Lampy  LABRA - oświetlenie domowe i profesjonalne

Marka LABRA posiada również bogatą ofertę opraw oświetlenia wpuszczanego, natynkowego, reflektorów, lamp zwieszanych, kinkietów oraz wspominanych profili/systemów.

Najnowsza kolekcja Edge.LED to lampy ekologiczne cieszące się dużym zainteresowaniem wśród klientów na zintegrowane moduły LED produkcji amerykańskiej firmy CREE. Wyposażone również w wersję chromowaną. Wszystkie moduły Edge.LED są wymienne – zatem nie ma potrzeby stosowania do ich wymiany specjalnych narzędzi! Dzięki zaawansowanej technologii zdecydowaną większość popularnych na rynku oświetleniowym źródeł światła halogenowych tzw.QR111 możemy zastąpić wersją lamp Labra edge.LED!

Lampa LABRA z najnowszej kolekcji Edge.LED

Szczególną popularnością cieszy się również kolekcja lamp WAVE MAX tworzona z najwyższą dbałością o jakość i wyjątkowy design, co prezentujemy na poniższychzdjęciach.

Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX
Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX
Lampa LABRA z kolekcji WAVE MAX

Na specjalne życzenie naszych klientów pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania, dobieramy długość, moduły LED profili oświetleniowych oraz dobieramy źródła światła. O szczegóły pytaj pod adresem: biuro@swiatloilampy.eu

Komentarze

Dodaj komentarz