Reflektor Maman R TRC Chors

Nowy produkt

Zasilanie: 230 V 50 Hz
Źródło światła w komplecie: tak Sunlight LED
Moc: SLED 12.3 W
Strumień świetlny: 996 lm/1024 lm/1113 lm
Barwa światła: 2700 K CRI≥ 97 / 3000 K CRI≥ 97 / 4000 K CRI≥ 97
Kąt świecenia: 15-50 st.
Materiał: aluminium
Wymiary:35x156x50
Sposób montażu: szynoprzewód 3fazowy TRIACK
Klasa szczelności: IP20
Ściemnianie: RC TRIAC (DALI na zamówienie)

Więcej szczegółów

792,00 zł brutto

Więcej informacji

Maman to seria minimalistycznych reflektorów wyposażona w wysokiej jakości zintegrowane źródło światła LED. Prosta forma reflektora o średnicy 50 mm i mocy 12,3 W jest dyskretna. Jest swoistym kompromisem pomiędzy bardziej masywnymi reflektorami o dużej mocy, a tymi subtelniejszymi o niskiej mocy. Maman R TRC to oprawy przeznaczone do szynoprzewodów.
Maman R TRC to oświetlenie punktowe, uzupełniające, które idealnie sprawdzi się w restauracjach, kawiarniach, lokalach biznesowych, galeriach i wnętrzach mieszkalnych.

Reflektory Maman R TRC wyróżniają się funkcjonalnością:

• Regulacja kąta świecenia pozwala na płynną i precyzyjną regulację od 15° do 60°, także po zamontowaniu oprawy.

• Wbudowana soczewka daje najwyższą z dostępnych jakość światła. Uzyskuje się ją dzięki wyjątkowej czystości szkła z renomowanej huty Preciosa. Specjalnie dobrana struktura zmiękcza światło i niweluje męczące dla oka kontrasty. Pochłania 8% światła i zniekształca jego barwę zaledwie w 6%.

• Ruchomy reflektor obraca się nawet o 355°. Pozwala to skierować światło w dowolną stronę.

• Oprawy dostępne są również w technologii Sunlike dającej światło, które przenosi energię słońca do wnętrz. Pełne spektrum światła słonecznego pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, a tym samym poprawia samopoczucie i koncentrację. Technologia Sunlike jest zgodna z trendem „Human Centric Lighting”, który podkreśla ważną rolę światła w aranżacji pomieszczeń oraz jego wpływ na nasze zdrowie. Dodatkowym atutem diod Sunlike jest to, że przy ściemnianiu oprawy zostaje zachowana dynamika kolorów.

Seria Maman R TRC pozwala na zastosowanie dowolnej ilości opraw w szynoprzewodzie i daje możliwość zmiany aranżacji w dowolnym momencie. Reflektory dostarczane są wraz z adapterem z technologią ściemniania TRIAC albo DALI.


Produkty powiązane