Reflektor MYCO ON 160 Chors

Nowy produkt

Parametry oprawy

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
LED 12.6 W
ŚCIEMNIANIE
RC TRIAC opcjonalnie DALI
STRUMIEŃ
1008 lm
KĄT ŚWIECENIA
>90°
ZASILANIE
230V 
WAGA
1,80 kg
ŚREDNICA
160
SZCZELNOŚĆ
IP20
Myco 160 ON NW TRIAC SOFT

Więcej szczegółów

959,00 zł brutto

Więcej informacji

Jedna rodzina lamp – różny sposób świecenia, tak najprościej można scharakteryzować serię Myco IN. Połączenie światła skupionego, rozproszonego z zaletą reflektorów. Rożne wielkości lamp i różne sposoby świecenia pomagają w budowaniu klimatu wnętrza. Wyjątkowo proste w instalacji.
Oświetlenie typu ogólnego i reflektorowego. Świetnie sprawdzą się w hotelach, galeriach sztuki, muzeach czy restauracjach.

Myco 160 oraz Myco 300 to oprawy dające światło ogólne.

Do wyboru mamy 3 przesłony:

Przesłona SOFT - przesłona mleczna, która pochłania około 30 % światła. Zmiękcza i równomiernie rozprasza światło. Zalecana jest do oświetlenia podstawowego, ogólnego i w pomieszczeniach, w których rzadko pracuje się z komputerem.
Przesłona PRISM - przesłona pryzmatyczna, która pochłania około 8 % światła. Dzięki swojej strukturze kierunkuje je pod kątem 60°, co umożliwia skupienie całej mocy świecenia, np. na blacie roboczym. Ogranicza też olśnienie. Przeznaczona do biur i pracowni.
Przesłona SOFT-PRISM - przesłona pryzmatyczna, zmatowiona z jednej strony; pochłania zaledwie 10 % światła. Posiada współczynnik olśnienia UGR ≤ 19 %, co zapewnia najwyższy komfort pracy i eliminuje refleksy na ekranie komputera.

Produkty powiązane