Slamp Marca Sadlera LaFleur

LAF97TAVB000LE000

Nowy produkt

Lampka Slamp Marca Sadlera La Fleur

Twórcą Lampy jest Marc Sadler który w momencie tworzenia był napędzany chęcią wyjścia poza znane i znalezienia nowego języka kompozytorskiego, jednocześnie kształtując technopolimery Slampa.

Więcej szczegółów

1 399,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampka Slamp Marca Sadlera La Fleur

To delikatna, smakowita i ładowalna lampa stołowa La fleur zasilana bateryjne powstaje poprzez podgrzanie Lentiflex® w kontrolowanej temperaturze, a następnie jest ręczne formowania, aby stworzyć kwiat. Lampa ma magnetyczną podstawę i jest wyposażona w bezpłatną metalową kotwicę, którą można umieścić pod obrusem, aby uzyskać stałe miejsce, lub wkręcić w ścianę.

Lampka Slamp Marca Sadlera La Fleur dane techniczne: 

Rozmiar: Ø 15 cm X h.26 cm / Ø 5-3/4” x h. 10”
Kolor: Prismatyk
Materiał: Lentiflex® / drut miedziany
w komplecie : USB/DC zasilacz
Magnetyczna podstawa 
Źródło światła: LED: 1,3W ściemnialne LED 150 Lumen - 2700 Kelvin, Akumulator Li-po Battery 5V 6 godzina pracy/ 5 godzin ładowania 

Lampka Slamp Marca Sadlera La Fleur

Wyjątkowa lampka na Twój stół, tym razem bez plątającego się kabla, w szczególności polecany do kawiarni i restauracji, oraz to wyjątkowy dodatek do sal weselnych, aby wszystkie stoły były jeszcze bardziej efektowne. 

Zapytaj o dodatkowy upust przy zakupie większych ilości, wyślij email z podaniem ilości ustalimy atrakcyjną cenę, specjalnie dla Ciebie. 

Produkty powiązane