SOUL 1 Azzardo

Nowy produkt

Niepowtarzalna lampa wisząca SOUL 1 znajdzie swoje stałe miejsce zarówno w salonie, jak i w jadalni. Lampa zachowuje nowoczesny design i roztacza wokół siebie wrażenie elegancji i minimalizmu. Dostępna w kolorze białym, czarnym i chromowym.

rozmiar 17,5x150 cm
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

289,00 zł brutto

Więcej informacji

Nowoczesne oświetlenie powinno być zarazem funkcjonalne i stylowe, by doświetlać wnętrza i stanowić ważny element modnej aranżacji. Takie możliwości daje choćby nasza lampa wisząca Soul 1 AZzardo, którą pokochało już wielu naszych klientów.

Lampa wisząca Soul 1 AZzardo to mniejsza oprawa z rodziny praktycznych produktów oświetleniowych do wnętrz domowych, biurowych lub lokali usługowych. Bywa montowana pojedynczo jako oświetlenie punktowe, choć częściej można spotkać się z grupami lamp, doświetlającymi większe przestrzenie.

Oprawa odznacza się sporą uniwersalnością. Z tego też względu wykorzystuje się ją w wielu rodzajach pomieszczeń mieszkalnych. Montuje się ją nad zestawem mebli wypoczynkowych w salonie, stołem w jadalni czy wolnostojącą wyspą kuchenną. Świetnie sprawdza się również do doświetlenia stolików w kawiarniach i restauracjach.

Minimalizm i geometryzacja formy – tym odznacza się lampa wisząca Soul 1 AZzardo. Oznacza to, iż bez trudu da się ją wprowadzić do niemal każdej modnej aranżacji wnętrz. Można znaleźć takie produkty w przestrzeniach skandynawskich i boho, industrialnych i minimalistycznych czy klasycznych.

Lampa wisząca Soul 1 AZzardo to oprawa z metalu i szkła, zawieszona na długim przewodzie. Ma mocno wydłużony kształt, rozszerzający się w dolnej części, gdzie pozostawiono miejsce pod pojedyncze źródło światła. Oprawa jest otwarta od dołu, co pozwala uzyskać efekt światła punktowego. Warto wspomnieć, że nasza lampa może być używana z energooszczędnymi źródłami światła LED, a w ofercie AZzardo występuje w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i w odcieniu chromu, dzięki czemu łatwo wpisuje się w wiele wnętrz.

Lampa wisząca Soul 1 AZzardo to prosty sposób na funkcjonalne i modne doświetlenie rozmaitych przestrzeni.