SPELL Azzardo

Nowy produkt

Wisząca lampa SPELL doskonale sprawdzi się w niemal każdym rodzaju wnętrz: od salonu, po jadalnię, a na kuchni skończywszy. Pięknie ozdobi także gabinet lub biuro. Dostępna w kolorze białym, czarnym, chromowym i złotym.

rozmiar 16x150 cm
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Minimalistyczne oprawy oświetleniowe potrafią wyróżniać się ciekawym wzornictwem, które zdobi wnętrza i przyciąga liczne spojrzenia. Taka też jest nasza lampa wisząca Lampa Spell, dostępna na stronie AZzardo w naprawdę przystępnej cenie.

Oprawa Spell to praktyczne rozwiązanie, które może być używane jako oświetlenie strefowe i dekoracyjne (pojedyncze lampy) lub doświetlenie większych fragmentów pomieszczenia (kilka lamp w rzędzie). Warto wykorzystać ją w różnych domowych wnętrzach, w tym choćby nad kompletem mebli wypoczynkowych w salonie, łóżkiem w sypialni czy wyspą kuchenną. Stanowi też idealny pomysł na skuteczne i modne oświetlenie stolików w lokalach gastronomicznych.

Produkt odznacza się minimalistyczną formą, przez co kojarzy się go przede wszystkim z nurtami nowoczesnymi. Tak naprawdę bez przeszkód można jednak użyć lampy Spell w niemal każdej aranżacji – od pomieszczeń skandynawskich i hi-tech, przez industrialne i glamour, aż do klasycznych.

Lampa Spell jest zawieszona na długim przewodzie. Ma gruszkowatą oprawę z trwałego metalu, otwartą od spodu. Pozostawiono w niej miejsce dla pojedynczego źródła światła (również produktów LED, z którymi oprawa współpracuje). W naszej ofercie model jest dostępny w czterech modnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, chromowanej i złotej, co ułatwia montaż w wielu wnętrzach.

Lampa Spell to prosty i zarazem dekoracyjny sposób na stylowe i praktyczne doświetlenie różnych pomieszczeń.