Vectris Z oprawa zwieszna Chors

Nowy produkt

Źródło światła
Światło rozproszone LED 16.8 W / strumień 1980 lm
Światło skupione LED SLED 3x6,5W / strumień 3x540lm
Klasa energ.
A++
Ściemnianie
RC TRIAC
Zasilanie
230V 50Hz
Waga
5,00 kg
Długość
160
Szczelność
IP20
Oprawy dostępne są w dwóch wariantach świecenia: ze światłem skupionym i ze światłem ogólnym (Vectris+).

Więcej szczegółów

1 168,00 zł brutto

Więcej informacji

Vectris Z (wariant ze światłem skupionym). Oprawa, wyposażona w soczewki o mocy 6,5 W, daje bardzo miękkie światło skupione i bardzo subtelnie oświetla przestrzeń. Soczewki produkowane są ze szkła o wyjątkowej czystości, pochodzącego z renomowanej huty Preciosa. Specjalnie dobrana struktura zmiękcza światło i niweluje męczące dla oka kontrasty. Pochłania 8% światła i zniekształca jego barwę zaledwie w 6%. Dzięki temu, jak również przez to, że w zastosowanych soczewkach kąt świecenia wynosi 60°, otrzymujemy światło najwyższej jakości.


Oprawy te dostępne są w technologii Sunlike, która sprawia, że emitowane światło przypomina światło słoneczne. Pełne spektrum takiego światła pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, poprawia samopoczucie i koncentrację. Dodatkowym atutem diod Sunlike jest również to, że przy ściemnianiu opraw zostaje zachowana dynamika kolorów.

Vectris Z (wariant ze światłem ogólnym). Oprawa ma wbudowany moduł LED o łącznej mocy 16,8 W oraz przesłonę pryzmatyczną, która pochłania około 8% światła. Dzięki swojej strukturze ukierunkowuje światło pod kątem 60°, co umożliwia skupienie całej mocy świecenia na przykład na blacie roboczym. Zapewnia równomierne oświetlenie oraz ogranicza olśnienie. Oprawa daje światło ogólne o większej mocy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się nie tylko w restauracjach, ale i w przestrzeniach biurowych.
Oprawy te dostępne są w systemie ściemniania TRIAC.