Azzardo BRINA 24

AZ0935

Nowy produkt

Niezwykła lampa wisząca BRINA 24 zaskoczy wszystkich urzekającą formą. Będzie idealną ozdobą nowoczesnego salonu, przestronnej jadalni, eleganckiej sypialni, a nawet designerskiej kuchni.

rozmiar 75x120 cm
rodzaj gwintu 24x LED

Więcej szczegółów

7 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa Brina 24 Azzardo Chrome to produkt niezwykły o oryginalnym i niezmiernie dekoracyjnym wzornictwie, które bez trudu stanie się główną dekoracją każdej przestrzeni domowej lub nowoczesnego biura.

Lampa Brina 24 należy do dużej rodziny produktów o tej samej nazwie, w skład której wchodzą kinkiety oraz różne rodzaje lamp wiszących. Z ich pomocą łatwo stworzyć rozbudowane systemy, zapewniające odpowiednią ilość światła oraz stanowiące oryginalną dekorację w każdym wnętrzu.

Lampy Brina zalicza się do produktów bardzo uniwersalnych. Bez trudu można je bowiem wprowadzić zarówno do aranżacji minimalistycznych i skrajnie nowoczesnych (nawet z elementami hi-tech), jak i pomieszczeń w duchu historyzującym. Brina bywa głównym akcentem dekoracyjnym, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na jedną z najbardziej rozbudowanych wersji lamp wiszących.