Lampa wisząca TASOS 6 Azzardo

Nowy produkt

 Nowoczesna lampa wisząca TASOS 6, idealnie nada się do każdego rodzaju wnętrza. Stylowo rozświetli pokój, sypialnie czy też kuchnię. Dostępna w kolorze białym oraz czarnym.

rozmiar 45x85x120 cm
rodzaj gwintu 6xE14

Więcej szczegółów

1 499,00 zł brutto

Więcej informacji

Jakie produkty oświetleniowe wprowadzić do modnych wnętrz, by uzyskać najlepszy efekt? Kluczem do sukcesu często są efektowne produkty wiszące, jak choćby lampa wisząca Tasos 6, dostępna w ofercie AZzardo.

Stylowa i nietuzinkowa lampa wisząca Tasos 6 należy do szerszej rodziny produktów, które różnią się między sobą liczbą źródeł światła i kolorami. Pozwalają jednak stworzyć ciekawe oświetlenie strefowe lub ogólne w wielu wnętrzach – o dużej i małej powierzchni. Model Tasos 6 najczęściej trafia do pomieszczeń reprezentacyjno-rekreacyjnych. Montuje się go nad wyspą kuchenną, stołem w jadalni lub kanapą i fotelami w salonie, by podkreślić znaczenie wybranego miejsca i dodać mu elegancji.

Lampa wisząca Tasos 6 to oryginalne rozwiązanie oświetleniowe, wyróżniające się sporą dekoracyjnością. Dlatego też najczęściej kojarzy się ją z aranżacjami glamour lub art déco. Potrafi jednak stać się ozdobą wnętrz klasycznych lub minimalistycznych, dodając im oryginalnego klimatu.

W ramach wiszącej lampy Tasos 6 mamy sześć opraw podwieszonych na przewodach niemalże równej długości do wspólnej podstawki. Oprawki wykonano z trwałego metalu i dołączono do nich efektowne, ozdobne klosze szklane, osłaniające źródła światła. Gdy przystępuje się do zakupu, warto od razu wyposażyć się w energooszczędne produkty LED, współpracujące z lampą, dostępne w naszej ofercie. Oprawa występuje w dwóch modnych wariantach barwnych: jednolicie czarnej lub białej, co ułatwia montaż w wielu przestrzeniach.

Lampa wisząca Tasos 6 to ponadczasowa ozdoba, wpisująca się w różne nurty. Trudno się dziwić, że tak chętnie decydują się na nią nasi klienci.

Produkty powiązane