Lampa wisząca TESTA Azzardo

AZ0120

Nowy produkt

Przyjemna dla oka lampa wisząca TESTA może rozświetlić każde nowocześnie urządzone wnętrze: od salonu, po jadalnię, przedpokój, korytarz, a także minimalistyczną sypialnię.

rozmiar 45x12x120 cm
rodzaj gwintu E27

Więcej szczegółów

249,00 zł brutto

Więcej informacji

W ofercie AZzardo posiadamy niejedną nowoczesną oprawę, która dobrze wpisuje się w rozmaite stylowe aranżacje. Zalicza się do nich bez wątpienia lampa wisząca Testa.

Oprawa Testa to prosta i praktyczna konstrukcja, którą wykorzystuje się jako dekoracyjne oświetlenie punktowe. Jeśli jednak zastosuje się kilka opraw obok siebie, da się skutecznie doświetlić nawet większą strefę. Z pomocą lampy da się rozjaśnić choćby wyspę kuchenną, stół w jadalni lub przestrzeń rekreacyjną w salonie. Niekiedy oprawa bywa również montowana w innych częściach domu, jak klatka schodowa lub przedpokój. Warto jednak zadbać o to, by nie utrudniała swobodnego przemieszczania się (montaż poza głównym ciągiem komunikacyjnym, na odpowiedniej wysokości).

Modna lampa wisząca Testa odznacza się skrajnie prostą oprawą. Z tego względu łatwo połączyć ją z aranżacjami skandynawskimi, minimalistycznymi, nowoczesnymi, industrialnymi lub boho – wystarczy dopasować liczbę opraw i ich kolorystykę do specyfiki wnętrza i własnych upodobań.

Model Testa to niewielka oprawka zawieszona na długim przewodzie. Została zrobiona z chromowanego metalu i posiada miejsce pod pojedyncze źródło światła, okryte wydłużonym szklanym kloszem, otwartym od dołu. Aby uzyskać optymalny komfort świetlny, warto używać lampy z energooszczędnymi źródłami światła LED – produkt współpracuje z tą technologią.

Lampa wisząca Testa to niezwykle prosta i funkcjonalna oprawa oświetleniowa, którą pokochało wielu naszych klientów.